Te słowa Jezus przekazał uczniom w trakcie ostatniego pożegnania z nimi. Misja ta, to także misja naszej społeczności – by nieść Dobrą Nowinę o naszym Zbawicielu Jezusie Chrystusie wszystkimi możliwymi sposobami. Teraz także ten nowy – stary blog dołącza do tych narzędzi.

Chcemy by ten blog przybliżył wszystkim czytelnikom życie naszej społeczności, a także tym, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w którymś spotkaniu, mógł pokrótce streścić co się działo. Także wszystkim tym, którzy nigdy nie byli u nas (a serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas, każdego z największą przyjemnością ugościmy)  pomógł wyobrazić to co robimy.

Mamy nadzieję, że teksty pisane przez nas, nie tylko pomogą nas poznać, ale przede wszystkim pomogą lepiej poznać naszego Pana, i sens naszego życia dla Niego. Będziemy starali się przekazać Wam w skrócie treść kazań niedzielnych, a także zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia/wysłuchania ich na naszej stronie Vimeo bądź w appce. Wszystkie opisane wydarzenia są wydarzeniami na które serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do subskrypcji i do bycia z nami w nadchodzącym sezonie.

Redakcja