O nas

Społeczność Chrześcijańska Południe to Kościół, który w oparciu o naukę Biblii i moc Ducha Świętego kontynuuje dzieło Jezusa Chrystusa na ziemi.

Nie uważamy się za chrześcijan lepszych od innych, a raczej za takich, którzy przekonali się, że naśladowanie Chrystusa to coś więcej, niż porządne życie i tradycyjna religijność.

Pragniemy by nasz  Kościół stał się ciepłym domem, w którym każdy z nas znajdzie swoje miejsce i będzie kochany. Nie chcemy tu nudy, szarości i bezcelowości, lecz pragniemy by Bóg rozpalał w nas Jego pasję i  inspirował  do twórczego życia.

Idźcie więc i pozyskujcie uczniów pośród wszystkich narodów. Chrzcijcie ich w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego i uczcie ich przestrzegać wszystkiego, co Wam przekazałem. A oto ja jestem z wami przez wszystkie dni aż po kres tego wieku.
(Ewangelia Mateusza 28,19-20)

Chcemy, aby te słowa stały się dla nas wyzwaniem, dlatego będziemy w naszym Kościele używać wszystkich naszych darów oraz talentów i korzystać z każdej możliwej formy, z wyjątkiem grzechu, aby przedstawić ludziom Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie jako Zbawicielu. Jezus wykonał swoją misję ze względu na Nas, my pragniemy ją kontynuować ze względu na Niego.

Misją naszego kościoła jest przyprowadzanie ludzi do Chrystusa i pomaganie im w tym, by stali się oddanymi Jego naśladowcami.

Chcemy to robić – Ze względu na Niego i Ciebie!


Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10.30 by wspólnie świętować i dziękować Bogu  za to co On dla nas uczynił. W tym czasie dzieci mają swoje zajęcia w trzech grupach wiekowych. Dla mam z maluchami przygotowaliśmy specjalny Klub Malucha.

Społeczność Chrześciajańska Południe
ul. Mińska 65, 03-828 Warszawa
tel.: 22 224 38 25

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.schpoludnie.pl

Odwiedź nas również na: